Sveicieni svētkos!

Keep calm because christmas calories don't count

Gada gaidītākie svētki gandrīz jau klāt! Steidzamies mēs jūs visus sveikt!

Ziemassvētkos novēlam, lai piepildās Ziemassvētku brīnums, sirdi silda mīlestība un katrā mājā lai ir jūtama piparkūku un karstvīna smarža. Lai koši mirdz eglīte un Ziemassvētku sajūta katram ir sirdī. Daudz garšīgus mandarīnus, piparkūkas, cepešus un karstvīnus!

Esam kopā arī turpmāk un lai labi garšo arī Jaunajā gadā! :)

www.amam.lv

Pikanto riekstiņu mix

Pikanto riekstiņu mix

Pikanto riekstiņu mix

Laba pasākuma atslēga ir laba mūzika un uzkodas, šeit būs viena vareni laba uzkoda gaidāmajos svētkos ar draugiem vai radiņiem. Tā labi derēs gan pie siera plates, gan vienkārši čipsu vietā.
Šie riekstiņi labi noderēs ja gribēsiet pārsteigt kādu ar mājās gatavo garšīgu dāvaniņu.
Tā pat kā ar riekstu veidiem var variēt, tā arī ar garšvielām var eksperimentēt un likt tieši tādas, kas vislabāk garšo.

Continue reading

Šampinjonu biezzupa ar kausēto sieru

Šampinjonu biezzupa ar kausēto sieru

Šampinjonu biezzupa ar kausēto sieru

Biezzupas ir viens no ēdieniem, ko ātri pagatavot pusdienās vai vakariņās. Tās ir sātīgas, veselīgas un mēdz būt ar dažādām garšas niansēm. Šīs zupas ir viens no veidiem, kā tradicionālu maltīti padarīt nedaudz savādāku.
Sēnes ir mūsu top lieta, ko mēs mēģinām gatavot dažādos veidos. Šī zupa būs lieliski piemērota drēgnos un tumšos ziemas vakaros, jo tā tiešām spēj sasildīt un dot patiesu baudu jūsu garšas kārpiņām.

Continue reading

Portobello sēnes ar pildījumu

Portobello sēnes ar pildījumu

Portobello sēnes ar pildījumu

Portabello sēnes ir lieliskas ar to, ka sēnes cepurīte ir platāka nekā parastajiem šampinjoniem, līdz ar to lieliski der dažādu pildījumu ievietošanai. Šoreiz eksperimentējot virtuvē piedāvāju šādu interesantu pildījumu. Trikātas siera bumbu vietā var izmantot jebkuru svaigo sieru, kas sajaukts ar izspiestu ķiploku.
Continue reading

Konkurss!

Jaunais mēnesis nāk ar patīkamiem jaunumiem!

Džeimija Olivera, 30 minūtes virtuvē

Džeimija Olivera, 30 minūtes virtuvē

Šomēnes vēlamies izspēlēt “Džeimija Olivera, 30 minūtes virtuvē” – gardu recepšu grāmatu, kas paredzēta dažādiem dzīves notikumiem. Nieka 30 minūtēs var pagatavot ne vien uzkodas, bet kārtīgu maltīti vairākām personām, tāpēc šī grāmata būs labs palīgs gan ikdienas maltītes gatavošanā, gan svētku reizēs.

Konkursa noteikumi:
No 1. decembra līdz 22. decembrim gaidīsim Jūsu labāko deserta, vai kūkas recepti, ko Jūs vai Jūsu ģimene ir iecienījusi pasniegt Ziemassvētkos.
Receptes var iesūtīt mūsu Facebook.com lapā (https://www.facebook.com/AmAmlv).
Balvu iegūs tā recepte, kas iegūs visvairāk “Like”!
Balvu izspēlēsim 24.decembrī.

Lai veicas! :)